Objednávky

 

Kontakt:    telefon: +420 606 945 115, +420 737 105 715, +420 606 313 365                       

                   e-mail: pujcovna-pepa@seznam.cz

 

Jak si u nás objednáte vodácké vybavení ?

       Telefonicky nebo e-mailem si ověřte, zdali Váš požadavek, co do termínu a počtu lodí, můžeme splnit.V kladném případě proveďte vaší objednávku ve formuláři uvedeném níže.*)
Obratem od nás obdržíte k odsouhlasení vyplněný a naceněný návrh smlouvy s vašimi daty tak jak jste je uvedli v objednávkovém formuláři. Po vzájemném odsouhlasení  návrhu smlouvy o pronájmu  Vám ve Vašem požadovaném termínu předběžně,zarezervujeme Vaše vodácké vybavení. 
Do doby zaplacení vaší platby za naše služby je naše rezervace vašeho vodáckého vybavení pro nás zcela nezávazná. Dnem zaplacení platby za naše služby se smlouva o pronájmu pro vás i půjčovnu stává závaznou a tímto budete mít u nás zajištěnu 100% garanci objednaných služeb dle závazně  uzavřené smlouvy.  Zaslaná platba za naše služby je splatná nejdéle do 3 dnů od data oboustranného odsouhlasení návrhu smlouvy. V případě, že neobdržíme do této doby závaznou platbu za naše služby, uvedenou v návrhu smlouvy, vaší objednávku stornujeme a vodácké vybavení uvolňujeme pro další zájemce v pořadí.

*) Rada pro nové klienty,kteří našich služeb budou využívat poprvé.
Naším cílem je Vaše maximální spokojenost. Vždy se snažíme Vašim požadavkům vyhovět v maximální možné míře. V průběhu sezony však můžou nastat i mírné odlišnosti Vašich požadavků a našich možností. Abychom předešli dlouhé vzájemné korespondenci , při zadávání a upřesňování vašich dat v objednávce našich služeb, doporučujeme Vám raději, volit telefonický kontakt, který vyřízení vašich požadavků značně urychlí k Vaší plné spokojenosti.