Pro školy

Vážení pedagogičtí pracovníci,

dovolujeme si Vás touto cestou oslovit a seznámit Vás s  nabídkou  našich služeb, určených pro tento rok výhradně  pro Vás a Vaše žáky.

V průběhu posledních měsíců školního roku je několik dnů vyčleněno a věnováno i jiným aktivitám  mimo areál  školy tj. různým školním výletům.

Naše půjčovna si Vám dovolila  pro letošní rok připravit a předložit  speciální a bezkonkurenční cenovou nabídku výletu na lodích po řece Berounce.

V termínech od 1.5. do 30.6.2021 a od 1.9. do 31.10.2021 Vám nabízíme možnost zapůjčení našich dvoumístných plastových kanoí Vydra a třímístných plastových kanoí Tukan s příslušenstvím za těchto cenových podmínek:

Půjčovné jedné  lodě činí 180 Kč/den

 Ke každé lodi Vám zdarma zapůjčíme dvě pádla a barel  

Pro instruktora (vedoucího plavby)  zdarma komplet 1  loď s příslušenstvím. 

Podle Vašich naplánovaných dnů na vodě, Vám můžeme bezplatně připravit a vypracovat optimální návrh Vaší trasy s počátkem jejím  ukončením, včetně informace o všech dostupných vodáckých tábořištích, na zvoleném úseku Vaší plavby po Berounce.

V případě Vašeho zájmu nás co nejdříve telefonicky, případně  e-mailem kontaktujte, za účelem včasné  rezervace vodáckého vybavení pro Váš školní výlet po Berounce.

Informace, rezervace, objednávky:

Mobil: +420 606 945 115, (+420 737 105 715)

e-mail: pujcovna-pepa@seznam.cz

www. pujcovna-lodi-berounka.com